Як Ви ставитесь до визнання Голодомору актом геноциду?

Концерт-реквієм до роковин Голодомору відбудеться в музеї народного декоративного мистецтва


Україна  Київ 
1
грудня 2012 року о 15:00 в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, в рамках проекту "Вибрана музика", відбудеться концерт-реквієм до роковин Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Організатори: Національний музей українського народного декоративного мистецтва, мистецьке об'єднання «Глечик» та мистецька агенція «Етнограунд»

Голодомор в Україні 1932-1933 років назавжди залишиться однією з найбільш трагічних сторінок не тільки  українського народу, а й всього світу! Тривалий час це питання замовчувалося, не вивчалося, однак масштаби цієї трагедії набули розголосу та привернули увагу великої кількості людства. Це вже зафіксовані події й факти, які не можна забувати, якщо ми прагнемо збудувати в Україні громадянське суспільство на засадах демократії й гуманізму. Про це говоритимемо із запрошеними гостями: Сергієм Пантюком, Андрієм Ляшуком  та Сашком Лірником

Також відбудуться виступи виконаців:  Олега Сухарєва, (гурт «Самі свої»), Григорія Вагапова, (гурт «Вперше чую»), Лесі Рой (гурт «Телері»), Тараса Компаніченка,  Тараса Силенка,  лірника Яреми Шевчука та гуртів «Зілля», «Божичі», «Кросна», «Кралиця».

 

Акредитація ЗМІ та додаткова інформація:

моб. тел: 0967555317

 тел./факс: 280-36-93

                                 E-mail: yul4ik.muz@gmail.com                                                                  Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 29 (територія Києво-Печерської Лаври)